KSIĘGA PRZEDSZKOLAKA

Księga przedszkolaka to wirtualna księga gości.
Droga Mamo i Drogi Tato będziemy zaszczyceni jeśli zostawicie tutaj wiadomość i napiszecie coś miłego o naszym przedszkolu. Mamy nadzieję, że Wasze dziecko jest tu uśmiechnięte i radosne, a Wy w pełni zadowoleni z dokonanego wyboru.

Imie i nazwisko

E-mail

Treść opinii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moj synek chodzi już prawie 2 lata do Literek i wprost uwielbia tam chodzić!!!!!!!
Jest to bardzo miłe i ciepłe miejsce dla dzieci oraz bardzo czyste i kolorowe, wszystkie Panie są przemiłe i wkładają całe swoje serce w pracę z dziećmi. Dyrektor Literek Pani Małgosia jest wspaniałą osobą, która widać że po prostu kocha te dzieciaczki i na pierwszym miejscu stawia DOBRO DZIECI!!!!! Jest bardzo pomocna i życzliwa, zawsze uśmiechnięta i przemiła jak wszystkie Panie w Literkach. Jest to miejsce które wręcz emanuje ciepłem i miłością do dzieci. Mój synek rewelacyjnie rozwija się pod wzgledem edukacyjnym w Literkach, program jest bardzo ciekawy oraz poziom nauczania jest wysoki. Panie bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu dzięki czemu dzieci naprawdę uczą się dużo rzeczy w Literkach. Z całego serca polecam Państwu to przedszkole, wiem ze mój synek jest tutaj bezpieczny, jest szczęśliwy, zawsze uśmiechnięty, spędza czas na miłej zabawie z kolegami i Paniami jak również codziennie uczy się nowych rzeczy. Jako mama  zajęta codziennymi obowiązkami niestety nie mogę poświęcić 100 procent czasu mojemu synkowi, a co za tym idzie nie przerobiłabym z nim takiego programu edukacyjnego jaki ma w Literkach pod okiem profesjonalnych Pań nauczycielek!!!
Mogłabym nieskończenie pisać o Literkach w samych superlatywach oczywiście ale tak szybciutko na zakończenie  podsumuje: Lepszego przedszkola od Literek nie moglismy wybrać dla naszego synka, to miejsce jest cudowne pod każdym względem i nasz drugi synek też na pewno będzie tam uczęszczał!!!!
Dziękujemy Pani Małgosi i wszystkim Paniom za stworzenie tak cudownego miejsca dla dzieci!!!!!
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka mama Tymonka :)

 

Nasz syn Kamil uczęszcza do przedszkola "Literki" Learning Center od 3 lat. Na przestrzeni tego okresu czasu zaobserwowaliśmy pozytywny wpływ powyższej placówki na rozwój jego osobowosci oraz szeregu umiejętności. Syn bardzo chętnie uczęszcza do przedszkola, wraca z niego zadowolony i pełen wrażen, o których bardzo chętnie opowiada. Ma również kontakt z językiem polskim i polską kulturą. Uważamy, że przedszkole "Literki" to placówka pedagogiczna, która w pełni realizuje swoją funkcję opiekunczą, wychowawczą oraz dydaktyczną.

             Przedszkole zapewniło naszemu synowi kontakt z innymi dziećmi a tym samym wprowadziło go w proces socjalizacji. Syn nabył umiejetności funkcjonowania i współdziałania w grupie, respektowania ról, wykonywania poleceń, słuchania, pomagania, uwzględniania potrzeb innych oraz używania zwrotów grzecznościowych.

             Przedszkole "Literki" dostarcza naszemu synowi  wiedzy o otaczającym go świecie. Pomaga mu zrozumieć zjawiska w nim zachodzące oraz zrozumieć szereg pojęć, a przynajmniej kojarzyć je z konkretnymi rzeczami, przedmiotami.

             Na przestrzeni tego czasu zaobserwowalismy u naszego syna szybszy rozwój mowy. Syn zaczął posługiwać się większą ilością słów, zwrotów, łatwiej wypowiadać się. Przedszkole realizuje odpowiednio opracowany i dobrany do grupy wiekowej program nauczania. Jako rodzicom podoba nam się fakt, że jesteśmy zapoznawani z planem pracy dydaktycznej realizowanym w danym miesiącu. Daje nam to obraz przekazywanej naszym dzieciom wiedzy, stosowanych metod nauczania  i realizowanych celów.

             Zauważyliśmy także, iż w przedszkolu panuje życzliwość, otwartość co ma niebagatelny wpływa na budowanie w naszych dzieciach poczucia własnej wartości, bezpieczeństwa i szacunku. Nauczyciele przedszkola stwarzają odpowiedni klimat wychowawczy i dydaktyczny. Stymulują dzieci do działania. Edukują nasze maluchy nie tylko poprzez zorganizowane i spontaniczne wychowanie ale również poprzez zabawę jako główną formę aktywności dzieci uwzględniając jej niezależny i twórczy charakter.

             Przedszkole "Literki zadbało także o  odpowiednie otoczenie aby nasze dzieci mogły decydować samodzielnie o swojej aktywności, uczyć się podejmowania decyzji i ponoszenia za nią odpowiedzialności. Sale przedszkolne są kolorowe, zawsze tematycznie udekorowane, podzielone na kąciki zainteresowań. Znajdziemy tu  kącik czytelniczy, plastyczny czy kącik z elementami garderoby czyli wszystko to, co zachęca dzieci do działania.

             Wybierając przedszkole "Literki" powierzacie Państwo swoje dzieci w dobre ręce i przyjazne miejsce, które zapewne spełni nie tylko Państwa oczekiwania, ale przede wszystkim potrzeby i oczekiwania Waszych dzieci. Polecamy!
Rodzice 5 letniego Kamila

 

Jako rodzina polskiego pochodzenia zawsze chcielismy by nasze dzeci chodzily do przedszkola gdzie jest nauka i zabawa wylacznie w jezyku polskim. Spedzilismy dluzszy czas na szukanie przedszkola ktore by odpowiadalo i spelnialo nie tylko nasze ale takze potrzeby naszej 3-letniej corki. Gdy dowiedzielismy sie o Literkach, po szczegolowych rozmowach z pania Malgosia o stylu i programu dnia, i po zobaczeniu jak wyglada dzien przedszkolaka nie mielismy watpliwosci ze bedzie to bardzo dobra placowka dla Emilki.
Od pierwszego dnia panie wspaniale zajely sie Emilka, ktora zawsze przychodzila do domu zadowolona i gotowa na kolejny dzien w Literkach.
Literki maja wspaniale zajecia dla dzieci, i od samego wejscia czuje sie atmosfere domowego przedszkola z dodatkiem edukacji i zabawy przez ktora dzieci ucza sie o wielu roznych rzeczach, czy to dobrych manier, kontaktu z rowiesnikami, czy tez o przyrodzie. Organizowane sa wystepy na wazne swieta gdzie dzeci ucza sie piosenek, wierszykow i tancow. Jedyna negatywna rzecz przedszkola to to ze nie ma grupy dla dzieci ponizej 2-ego roku zycia. Majac synka ktory ma 17 miesiecy czekamy na ten dzien kiedy bedzie mogl dolaczyc do Literkowej zabawy.
Ania - mama Emilki.

 

Literki to bardzo przyjazne miejsce zarowno dla dzieci jak i dla rodzicow. Urzeka bardzo ciepla atmosfera, dbanie o czystosc i higiene. Dzieci sa dopilnowane i wychodza do domu zadowolone i usmiechniete, nawet te ktore maja problem z seperacja z rodzicami. Pani Malgosia i wszystkie panie nauczycielki sa bardzo mile i wyrozumiale. Oczywiscie istnieja zasady, ktore nalezy przestrzegac. Goraco polecam.
Mama Gabrysi i Dawidka